Corona - Overzicht afgelaste wedstrijden

Op deze pagina geven we het volledige overzicht weer van afgelaste wedstrijden omwille van het Coronavirus.

Wedstrijden 11/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
EEKLOOWC SPORTVRIENDEN - EEKLO1.12 - Elite2/U23/BCP (Gesloten omloop)
BIERBEEKBBIERBEEKS SPORTCOMITE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
DRONGENOFEESTCOMITE DRONGEN CENTRUM1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
EEKLOOWC SPORTVRIENDEN - EEKLO1.15 A Nat Vrouwen - IND (Gesloten omloop)

Wedstrijden 12/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
BELSELE-WAASOKON. BELSELE SPORTIEF-SPORTCOMITE VZW1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)

Wedstrijden 13/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
DWARS DOOR WINGENEO1.12 IC2
OUDENBURGWWIELERCLUB DE MOSQUITO´S OUDENBURG1.12 - Elite2/U23/BCP (Gesloten omloop)
KRUIBEKEOJEUGDHUIS TER WALLE VZW1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
NIEUWRODEBHOGER OP NIEUWRODE-HOLSBEEK1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
WETTEREN TEN EDEOWIELERCOMITE DE WIELKESZUIGERS1.12C - Ind.reg.wed. (Elite3/B.Elite2/B.U23) (Open omloop)
BELSELE-WAASOKON. BELSELE SPORTIEF-SPORTCOMITE VZW1.14.3 Juniores (Afwachtingswedstrijd (Open omloop))
GP VAN HET WAASLAND - BELSELEOKON. BELSELE SPORTIEF-SPORTCOMITE VZW1.15 A Nat Vrouwen - IND (Open omloop)
ZEDELGEMWKON. WIELERCLUB VELOSPORT VELDEGEM1.16 Meisjes IND/Jun.+U17 (Open omloop)
ZEDELGEMWKON. WIELERCLUB VELOSPORT VELDEGEM1.17.3 U17 (Afwachtingswedstrijd (open omloop))
MOORSELEWMOORSELE KOERSEFUNwedstrijd (Gentlemen) (Afwachtingswedstrijd)
MOORSELEWMOORSELE KOERSEFUNwedstrijd (Gentlemen) (Club)
SCHELLEBELLEOWIELERCOMITE DE WIELKESZUIGERSPersonen met een handicap - klasse 1 - P1 (Wegwedstrijd)

WEDSTRIJDEN 14/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
SPAR FLANDERS DIAMOND TOUR - NIJLENLBWE 1.1
AARTSELAARAW.C.´T HEIKEN VOORUIT - AARTSELAAR1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
BAVEGEMOWIELERSPORTCOMITEIT BAVEGEM VZW1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
MERCHTEMBW.C. DE REEDIJK MERCHTEM1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
OOSTROZEBEKEWKON.WIELERCLUB SPORTING OOSTROZEBEKE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
STEKENEONERING DOOR SPORT & STEUN - STEKENE VZW1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
ZEDELGEMWKON. WIELERCLUB VELOSPORT VELDEGEM1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
´S-GRAVENWEZELAKON. WEZEL SPORTIEF S´GRAVENWEZEL1.14.3 Juniores (Open omloop)
BIERBEEKBBIERBEEKS SPORTCOMITE1.17.3 U17 (Open Omloop)
BRASSCHAAT (MARIA-TER-HEIDE)AW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.Personen met een handicap - klasse 1 (Wegwedstrijd)

Wedstrijden 15/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
KNESSELARE-URSELOK.W.C. SPORTIEF - ONZE ROEM KNESSELARE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
GENT (INITIATIE G-SPORTERS)OTHE BMX-STARS VZWPromotionele activiteit (niet-aangeslotenen / BMX)

Wedstrijden 16/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
SCHELLEBELLEOWIELERCOMITE DE WIELKESZUIGERS1.15 Vrouwen Elite (Gesloten omloop)

Wedstrijden 17/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
DE HAANWKVC DUINENSPRINTERS BREDENE VZW1.12 - Elite2/U23/BCP (Gesloten omloop)

Wedstrijden 18/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
OUDENBURGWWIELERCLUB DE MOSQUITO´S OUDENBURG1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)

Wedstrijden 19/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
BOOMAKON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM1.12 - Elite2/U23/BCP (Achter derny´s)
GELUWEWKWC VELO SPORT GELUWE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
BOOMAKON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOMFUNwedstrijd (Gentlemen) (Afwachtingswedstrijd)

Wedstrijden 20/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
Sint-Katelijne-WaverA1.12B en 1.14.3 juniores
BINDERVELDLBWC VLIEGEND WIEL BINDERVELD1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
RUDDERVOORDE BALIEBRUGGEWAPEGEM SPORTIEF RUDDERVOORDE VZW1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Gesloten omloop)
BOGAARDENBDE BERGKLIMMERS BOGAARDEN1.17.3 U17 (Open Omloop)
OOSTROZEBEKEWKON.WIELERCLUB SPORTING OOSTROZEBEKE1.17.3 U17 (Open Omloop)
STEKENEOSPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW1.17.3 U17 (Open Omloop)
KROMBEKE - POPERINGEWWKS WIELERVRIENDEN KROMBEKE SPORTIEFFUNwedstrijd (Gentlemen) (Club)

Wedstrijden 21/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
EREMBODEGEM-TERJODENOKONINKLIJKE WIELERCLUB TERJODEN1.12A - ind.reg.wed.(120-140 km) Elite2/U23/BCP (Open omloop)
ZERKEGEMWWIELERCLUB SPORT EN WELZIJN VARSENARE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Provinciaal Kampioenschap)
BOGAARDENBDE BERGKLIMMERS BOGAARDEN1.14.3 Juniores (Open omloop)
PASSENDALEWKOERSCOMITE DE GILDEVRIENDEN VZW1.14.3 Juniores (Open omloop)
BK DAMES ELITE ANZEGEMWGEMEENTE ANZEGEM1.15 Vrouwen Elite (Belgisch Kampioenschap)
BINDERVELDLBWC VLIEGEND WIEL BINDERVELD1.17.3 U17 (Open Omloop)
PASSENDALEWKOERSCOMITE DE GILDEVRIENDEN VZW1.17.3 U17 (Afwachtingswedstrijd (open omloop))
POEKEOWC HOGER OP - POEKE1.17.3 U17 (Open Omloop)
TIELT-WINGEBCYCLING TEAM TILT VZW1.17.3 U17 (Open Omloop)
KROMBEKE - POPERINGEWWKS WIELERVRIENDEN KROMBEKE SPORTIEFFUNwedstrijd (Gentlemen) (Club)

Wedstrijden 22/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
ASPELAREOWielervrienden de foxen Aspelare1.12B

Wedstrijden 23/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
BASSEVELDEOSPORT EN NERING - BASSEVELDE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
GELUWEWKWC VELO SPORT GELUWE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)

Wedstrijden 24/06/2020

GEMEENTE PROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
RavelsABuurtcomité Gilseinde1.14.3 - Juniores
KUURNEW1.17
IWT Jong maar Moedig - Oetingen BWC Jong maar Moedig vzwME 1.2
IWT Jong maar Moedig - Oetingen BWC Jong maar Moedig vzw1.14.3 Juniores (Afwachtingswedstrijd (Open omloop))

Wedstrijden 26/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
EVERGEMOKLUIZEN KOERS1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
KALMTHOUTAINDIVIDUEELFUNwedstrijd (Gentlemen) (Geen Club)
OPWIJKBVERENIGDE OPWIJKSE WIELERKLUB V.Z.W.FUNwedstrijd (Gentlemen) (Club)

Wedstrijden 27/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
BEVERBWIELERCLUB DEN BIDON1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
OMLOOP HET NIEUWSBLADORIA1.13 U23 - IC 1 NAT - ROAD SERIES (Nat.wedstr.clubpl.-23/CP)
ROLLEGEM KAPELLEWKOERSKOMITEE LEDEGEM1.14.3 Juniores (Open omloop)
ROOSDAALBBORCHTLOMBEEKSE WIELERVRIENDEN1.14.3 Juniores (Open omloop)
LIEVEGEM-ZOMERGEMOK.W.C. DE SPORTVRIENDEN - LIEVEGEM-ZOMERGEM1.15 A Nat Vrouwen - IND (Open omloop)
ELVERSELE-TEMSEOVZW WIELERBELANGEN TEMSE1.17.3 U17 (Open Omloop)
LICHTERVELDEWKONINKLIJKE WIELRIJDERSBOND FLANDRIA VZW1.17.3 U17 (Open Omloop)
ROOSDAALBBORCHTLOMBEEKSE WIELERVRIENDEN1.17.3 U17 (Afwachtingswedstrijd (open omloop))
ELVERDINGEWKONINKLIJKE YPERSE WIELERCLUBFUNwedstrijd (Gentlemen) (Club)
SNELLEGEMWINDIVIDUEELFUNwedstrijd (Gentlemen) (Geen Club)

Wedstrijden 28/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
GP RIK VAN LOOY HERENTALSAGP RIK VAN LOOY VZWElite 1.12 - IC 1 NAT
KUURNEW1.17
DEINZE-HANSBEKEOFEESTCOM. NIET VERSAGEN - NEVELE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
HEUSDEN ZOLDERLBBERG-OP EVERSEL - HEUSDEN VZW1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
MOORSLEDEWSPORTCOMITEIT MOORSLEDE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
NIEUWPOORTWW.S.N.1.14.3 Juniores (Gesloten omloop)
STOK-KORTENAKENBDE VRIJE SPORTMAN-STOK-KORTENAKEN1.14.3 Juniores (Open omloop)
POLDERPRIJS KIELDRECHTOWSC DE POLDERVRIENDEN - KIELDRECHT1.15 A Nat Vrouwen - IND (Open omloop)
WILRIJKAKON. WIELERCLUB FEESTCOMITE WILRIJK VZW1.16 Meisjes IND/Jun.+U17 (Open omloop)
KLUISBERGEN ZULZEKEOKONINKLIJKE WIELERCLUB DE SCHELDETRAPPERS KLUISBERGEN1.17.3 U17 (Open Omloop)
NIEUWPOORTWW.S.N.1.17.3 U17 (Afwachtingswedstrijd (gesloten omloop))
TIELT (KANEGEM)WKONINKLIJKE TIELTSE SPORTCLUB VZWFUNwedstrijd (Gentlemen) (Club)
AREND DER JUNIOREN - GROTE PRIJS B&R REKKEMWKON. VELOCLUB SPORTIEVE HOOP REKKEM VZWJuniores 1.14 NAT (IC BVB)
WOUBRECHTEGEMOVZW WIELERJEUGDTEAM HERZELEU12 (Afwachtingswedstrijd)
MOERE - GISTELWCYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTU12 (afwachtingsproef bij U15) (-)
MOLLEMBWIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANTU12 (afwachtingsproef bij U15) (-)
SCHULENLBHAND IN HAND - SCHULEN VZWU12 (afwachtingsproef bij U15) (-)
MOERE-GISTELWCYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTU15 (-)
MOLLEMBWIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANTU15 (-)
SCHULENLBHAND IN HAND - SCHULEN VZWU15 (-)
WOUBRECHTEGEMOVZW WIELERJEUGDTEAM HERZELEU15 (-)

Wedstrijden 29/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
WACHTEBEKEOWIELERCENTRUM - WACHTEBEKE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)

Wedstrijden 30/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
STADENWWIELERCLUB RECHT VOOR ALLEN STADEN1.12 - Elite2/U23/BCP (Gesloten omloop)
LIEVEGEM ZOMERGEMOK.W.C. DE SPORTVRIENDEN - LIEVEGEM-ZOMERGEM1.12C - Ind.reg.wed. (Elite3/B.Elite2/B.U23) (Open omloop)

Wedstrijden 01/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
Drieslinter VBWSC VOORUIT DRIESLINTER1.14.3
DikkebusWKWC Bergdal Reningelst1.14.3
DikkebusWKWC Bergdal Reningelst1.17.3

Wedstrijden 02/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
OOSTENDEWKVC Duinensprinters BRedene VZW1.12
STOK-KORTENAKENBDe Vrije Sportman Stok ortenaken1.12B

Wedstrijden 03/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
SINT-MARTINUSPRIJS KONTICHAWielerclub Steeds Vooraan Kontich VZWMEN JUNIORS 2.1
WevelgemWRide For Joren1.12
ArdooieWJong en moedig Ardooie1.12B
Merelbeke KwenenbosOFeest Sportcomité Kwenenbos1.17.3

Wedstrijden 04/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
HERENTHOUTAHerenthoutse WSCGENTL
HERENTHOUT (JEUGDINITIATIE)AHerenthoutse WSCPA
BELLEGEMWTombroek KoerseFUN
DESSELGEMWKVC De Leiezonen Desselgem1.14
SINT-MARTINUSPRIJS KONTICHAWielerclub Steeds Vooraan Kontich VZWMEN JUNIORS 2.1
KONTICHAWC Steeds Vooraan Kontich VZW1.12
IddergemOWielercomité Iddergem1.12B
HarelbekeWDe Zandstuivers1.14.3
IddergemOWielercomité Iddergem1.14.3
TielrodeOWielerbelangen Velle VZW1.16
Moorslede-SlypskapelleWSportvereniging Slyps Sprint Moorslede1.17.3
ZwalmOLangzaam Maar Zeker RozebekeU15
Omloop van de Gemeente MelleOKVC Sport en Nering MelleELITE IND
Grote Prijs Rik Van Looy HerentalsAGP RIK VAN LOOY VZWEL 1.12.1

Wedstrijden 05/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
SINT-MARTINUSPRIJS KONTICHAWielerclub Steeds Vooraan Kontich VZWMEN JUNIORS 2.1
RUISELEDE - DOOMKERKEWVeloclub Ruiselede Sportief1.17
RUISELEDE - DOOMKERKEWVeloclub Ruiselede Sportief1.16
LUBBEEKBWSC De Lindense Wielervrienden 1.12B
2 DISTRICTENPIJL EKEREN-DEURNEAVZW ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUBME & WE 1.2
REKKEMWKVCSH RekkemU15
KONTICHAWC Steeds Vooraan Kontich VZWDERNY- en GENTLEMEN
Moorslede-SLypskapelleWSportvereniging Slyps Sprint Moorslede
ZwalmOLangzaam Maar Zeker Rozebeke1.12B
HarelbekeWDe Zandstuivers1.14.3
Merelbeke-KwenenbosOFeest Sportcomité Kwenenbos1.14.3
WaregemWFeestcomiteit Drogenboom1.14.3
Beveren-WaasOCHW Beveren Waas1.15A
EkerenAVZW ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB1.17.3
GeetbetsBBetserse Sportvrienden1.17.3
HuiseODe Zingemse Wielervrienden1.17.3
BorgloonLBHet Vliegend Wiel - JesserenU15
IddergemOWielercomité IddergemU15
TollembeekBWielerclub Tollembeek SportiefU15
DeurneAVZW ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUBGentlemen
HarelbekeWDe ZandstuiversGentlemen
AalbekeWKoninklijke Sportclub AalbekeU12
BorgloonLBHet Vliegend Wiel JesserenU12
IddergemOWielercomité IddergemU12
KontichAWielerclub Steeds Vooraan VZWG-IELRENNEN

Wedstrijden 06/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
SINT-MARTINUSPRIJS KONTICHAWielerclub Steeds Vooraan Kontich VZWMEN JUNIORS 2.1
Grote Prijs gemeente Beveren - Schaal SchoetersOCHW Beveren-WaasELITE 1.12 IC 1

Wedstrijden 07/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
KNESSELAREOKWC Sportief Onze Roem Knesselare1.12B
HarelbekeWDe ZandstuiversFUN

Wedstrijden 08/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
HERENTHOUTAHerenthoutse WSC1.12B
BRAKELOWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 1.14.3 Juniores
ScheldewindekeOGEM FEEST- EN SPORTCOMITE OOSTERZELE1.15A
ScheldewindekeOGEM FEEST- EN SPORTCOMITE OOSTERZELE1.17.3

Wedstrijden 09/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
BENELADIES TOUROSPORTADVIESBUREAU GLS BVBAWE 2.1

Wedstrijden 10/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
BENELADIES TOUROSPORTADVIESBUREAU GLS BVBAWE 2.1
IBYT TourBIBYTU15
PoperingeWKWC Bergdal Reningelst VZW1.12

Wedstrijden 11/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
BENELADIES TOUROSPORTADVIESBUREAU GLS BVBAWE 2.1
IBYT TourBIBYTU15
WIJTSCHATEW/FUN
MENENWVZW KWSC Menen1.17
MENEN-KEMMEL-MENENWVZW KWSC MenenMJ 1.1
Borsebeke-HerzeleOKon Wielerclub De Rappe Sprinters1.12B
Langemark - Sint-JuliaanWKWC De Verenigde Sportvrienden Langemark1.12B
SchuiferskapelleWDe Kapelse Wielerclub Schuiferskapelle1.12B
Sinaai-WaasOKON Sportcomité Gemeentebelangen Sinaai1.12B
MenenWVZW KWSC Menen1.12C
Brakel-ParikeOWielerclub Onder Ons Parike VZWU15
De Mokker-KoekelareWCycling Team Houtland WestkustU15
De Mokker-KoekelareWCycling Team Houtland WestkustU12

Wedstrijden 12/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
BENELADIES TOUROSPORTADVIESBUREAU GLS BVBAWE 2.1
IBYT TourBIBYTU15
LEUVENBIBYTDJ 1.16
BRECHTAKON HOOP OP D' OVERWINNING1.14.3, 1.17.3, U15, U12
PollareOBrothers On Bikes1.12 OPEN
Oostkerke-DammeWWielerclub Oostkerke Sportief1.12B
OostnieuwkerkeWKWC De Meulebroekrijders1.12B
BK TijdrijdenLBHet Vliegend Wiel BorloU23, (Dames) Juniors, (Dames) U17, Ploegentijdrijden
PollareOBrothers On Bikes1.12K
WaregemWFeestcomiteit Drogenboom1.12K, 1.14.3
Borsbeke-HerzeleOKoninklijke Wielerclub De Rappe Sprinters1.14.3
Berchem ClassicAKOERS GPSG VZW1.15A
Brakel-ParikeOWielerclub Onder Ons Parike VZW1.17.3
MeulebekeWVZW Wielerploeg De MolenspurtersU15, U12
GP Sint-NiklaaasOKon Stadsbelangen - Sint-Niklaas VZWEl 1.12 1

Wedstrijden 13/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
Sinaai-WaasOKon Sportcomité Gemeentebelangen Sinaai1.12B
GistelWKon Sportclub Gistel VZWFUN

Wedstrijden 14/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
MOSSELKOERS HOUTEMVBSPORT VOOR ALLENELITE IND
WachtebekeOWielercentrum - Wachtebeke1.12B
Roeselare-BeitemWWielerclub Nooit Gedacht Beitem1.12B
RumbekeW/Pistemeeting
Wilrijk - Challenge Rik Van LindenAWielercentrum Antwerpen VZWPistemeeting

Wedstrijden 15/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
VraseneOCHW Beveren-Waas1.12B
ArendonkAKVC Sport en steun vzw Arendonk1.12C, 1.15A
MaarkedalOSport en Vermaak - Maarke-Kerkem1.17.3

Wedstrijden 16/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
GistelWKoninklijke Sportclub Gistel VZW1.12B

Wedstrijden 17/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
IZEGEM-EMELGEMWBCV Works CT Ingelmunster1.12B
ST Dimpna GeelLBVeloclub Sint-Dimpna Geel1.12B
VRaseneOCHW Beveren-Waas1.15A
GeelLBVeloclub Sint-Dimpna GeelG-wielrennen

Wedstrijden 18/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
FLEMISH LADIES RACEWE 1.2
ZEMSTBWielerclub Sport & Steun VZW1.14.3
Kerniel-BorgloonLBDe Spurters Kerniel1.14.3, 1.16, 1.17.3
Krombeke-PoperingeWWKS Wielervrienden Krombeke SportiefU15, U12

Wedstrijden 19/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
Omloop het Nieuwsblad BoekhouteOWielervereniging Boekhoute OosteekloIC 1.14
WILSELEBJONGE RENNERS WILSELEU12, U15, FUN
MONTENAKENLBWC Stepsvrienden1.17.3
EREMBODEGEM-TERJODENOKONINKLIJKE WIELERCLUB TERJODEN1.15 A
OttenburgBWC Ottenburg1.12
Kerniel-BorgloonLBDe Spurters Kerniel1.12A
Zottegem-StrijpenOKON SPortverbond Strijpen1.14.3, 1.17.3
Erembodegem-TerjodenOKon Wielerclub Terjoden1.15A
Budingen-ZoutleeuwLBKW Moedige Pedaaltrappers Leenhaag VZW1.17.3
Langemark-HagebosBKWC De Verenigde Sportvrienden Langemark1.17.3
Leke-DiksmuideWCycling Team Houtland WestkustU15, U12
WilseleBDe Jonge Wielrenners WilseleU15, U12
TessenderloLBGM Ride Cycling TeamMTB
AalbekeWKon Sportclub AalbekeU12
LaarneOSportclub Laarne WielervriendenU12

Wedstrijden 20/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
Natourcriterium Aalst OKon Sportcomité Aalst VZWElite IND
NieuwerkerkenLBWC Vliegend Wiel Binderveld1.12B
RumbekeWVC De Zilverbergvrienden Rumbeke1.12B
StrijpenOKon Sportverbond Strijpen1.12B
GP Lanssens Verhaege DentergemWSport en Feestk De Zwalum DentergemELITE IND

Wedstrijden 21/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
ROESELAREWRoeselare Koerst VZWelite criterium
ROESELAREWRoeselare Koerst VZW1.17 GO
ROESELAREWRoeselare Koerst VZWFUN
Schaal Marcel IndekeuASchaal Marcel Indekeu vzwEL 1.12 BVB
Knokke-HeistWWSC Knokke Westkapelle Sportief1.12B
MerchtemBWC De Reedij Merchtem1.12B
GP Eddy Schepers LinterBKoninklijke Wielerclub Heide Sportief1.14
Alt-HoeseltLBWC De Vrijheid Alt-Hoeselt1.14.3
VeldegemWKon Wielerclub Velosport Veldegem1.14.3
Parel van het Hageland - AarschotBIBYT1.15.2
Zottegem-StrijpenOKon Sportverbond Strijpen1.15A, 1.16
HulshoutAWC Hulshout1.17.3
MazenzeleWSportvrienden - MazenzeleU15
ZillebekeWVZW Wielerclub ST-Pietersvrienden ZillebekeU15, U12

Wedstrijden 22/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
DeinzeORecht voor Allen Deinze1.12B
WestrozebekeWKWC De Wellevende Sportvrienden1.12B
LedegemWKoerskomittee Ledegem1.17.3
Ronde van Vlaams-BrabantB/EL 2.12.2
Na-tour dernycriterium AntwerpenADerny VZWELITE, 1.15

Wedstrijden 23/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
RuddervoordeWApegem Sportief Ruddervoorde VZW1.13 U23
HerentalsADe Markt Fietst Herentals1.15, Elite
NinoveODenderclub NinoveElite
Ronde van Vlaams-BrabantB/EL 2.12.2
ElewijtBWSC Steun Der Jonge Renners ElewijtPistemeeting

Wedstrijden 24/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
MoorseleWMoorsele Koerse1.12B
Bambrugge Erpe-MereOBambrugge Sportief1.15A, 1.17.3
Lommel-BarrierLBDe Pedaalridders Lommel-Barrier1.18
WuustwezelAWAC Team Hoboken VZWU15
Ronde van Vlaams-BrabantB/EL 2.12.2

Wedstrijden 25/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
IZEGEMWFeestcomiteit De Bosmolens IzegemGENTLEMEN
Bambrugge-Erpe-MereOBambrugge Sportief1.12B
LichterveldeWKoninklijke Wielrijdersbond Flandria VZW1.12B
Sinaai-WaasOKon Feest en sportcomité Molenhoek1.12B
AartrijkeWKon Wielerclub Velosport Veldegem1.14.3
LierdeOST Kornelisvrienden Lierde1.14.3, 1.15A
WemmelBVZW Wielerclub Sportvrienden V/T Kapel Wemmel 1.14.3
MerksplasATeam KempenU15
Ronde van Vlaams-BrabantB/El 2.12.2
OosterloA/G-wedstrijd

Wedstrijden 26/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
IZEGEMWFeestcomiteit De Bosmolens Izegem1.12B
DeinzeORecht voor allen Deinze1.12B
LandskouterOGem Feest- en sportcomité Oosterzele1.12B
Sint-Ulriks-KapelleBWielerclub Bodegem Sportief1.12B
Geel-StelenLBVeloclub Sint-Dimpna Geel1.17.3, 1.14.3
Haselt-RapertingenLBHet vliegend wiel Rapertingen1.14.3
TieltWKoninklijke Tieltse Sportclub VZW1.14.3
BuggenhoutOWielerclub De Sprinters Malderen1.15.2
WestrozebekeWKWC DE WELLEVENDE SPORTVRIENDEN1.17.3
LierdeOSINT-KORNELISVRIENDEN LIERDEU15
RijkevorselABICYCLE CLUB HOOGSTRATENU15
Zerkegem-JabbekeWKVC NOORD ZEEMEEUWU15, U12
Ronde van Vlaams-BrabantB/ELITE 2.12.2

Wedstrijden 27/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
BOEZINGEWDE SASSPURTERSDAMES ELITE
BOEZINGEWDE SASSPURTERS1.18
IZEGEMWFeestcomiteit De Bosmolens izegem1.14
Erpe-Mere - BambruggeOBambrugge Sportief1.12B
Lommel-BarrierLBDe Pedaalridders Lommel Barrier1.12B
Sinaai-WaasOKon Feest- en Sportcomiteit Molenhoek1.12B
LierdeOSint-Kornelisvrienden Lierde1.14.3
GP Raf Jonckheere WestrozebekeWKWC De Wellevende SportvriendenELITE

Wedstrijden 28/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
RumbekeW/Pistemeeting
KapellenAAutonoom gemeentebedrijf Kapellen1.12B, 1.15
LedegemWKoerskomité Ledegem1.12B
KooigemWKoninklijke Wielerclub Sport en nering1.17.3

Wedstrijden 29/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
DeinzeORecht voor allen Deinze1.12B
Linden-LubbeekBWSC De Lindense Wielervrienden Linden1.12B
KooigemWKon Wielerclub Sport en Nering1.14.3
Westerlo VoortkapelAKON Balen BC VZW1.14.3, 1.17.3
Trofee van Vlaanderen ReningelstWKWC Bergdal Reningelst VZWMJ 1.1

Wedstrijden 30/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
OostkampWWielercomité Beernem1.12B
Internatie ReningelstWKWC Bergdal Reningelst VZWEL 1.12.1
ElewijtBWSC Steun der jonge renners ElewijtPistemeeting

Wedstrijden 31/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
ZELZATE - DE KATTEOKWC Rust Roest ZelzateELITE Z.C.
Mazenzele-OpwijkBSportvrienden Mazenzele1.12B, 1.14.3
HerenthoutAHerenthoutse WSCU15

Wedstrijden 01/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
ERPE-MERE (ERONDEGEMSE PIJL)OW.C. VELO PLUS - ERONDEGEMWE 1.2 & 1.16
DENDERWINDEKEOW.C. Denderwindeke SportiefJuniors
DENDERWINDEKEOW.C. Denderwindeke SportiefU17
GP STAD GISTELWKoninklijke Sportclub Gistel VZWMJ 1.1
PELTLBDe kranige durvers1.8 Amateurs Masters

Wedstrijden 02/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
DRIESLINTERVBWSC VOORUIT DRIESLINTER1.17.3
Balen (Steeg)AVZW 't Steeg GENTL
OostnieuwkerkeWKWC De Meulebroekrijders1.12B
Wijer-NieuwerkerkenLBHet vliegend wiel wijer1.14.3
LonderzeelVBDe Sportminnaars Londerzeel1.12B
PutteAPutsesprintersDerny Criterium + Fun

Wedstrijden 03/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
ZELZATE - DE KATTEOK.W.C. Rust Roest - ZelzateDAMES JEUGD

Wedstrijden 04/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
DeerlijkWDeerlijk Koerse1.12B

Wedstrijden 05/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
Hill 60 Koers ZillebekeWVZW Wielerclub ST-Pietersvrienden ZillebekeEL 1.12.2

Wedstrijden 06/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
HalenLB/1.12B

Wedstrijden 08/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
BEKEGEMWBekegem KoersFUN
HEUSDENOSportclub Klaver 7 VZW1.15A
Brakel-MichelbekeOWielerclub Onder Ons Parike VZWU15

Wedstrijden 09/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
LEDEGEMWKOERSKOMITEE LEDEGEM1.17.3 U17
BEKEGEMWBEKEGEM KOERS1.14.3
NossegemBKoninklijke Sportclub 'T Zaventems VeloskeMTB

Wedstrijden 10/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
WILRIJKAFeestcomité Wilrijk VZWDERNYCRITERIUM

Wedstrijden 11/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
Heusden KoersOSportclub Klaver 7 vzwElite IND
DadizeleWDeizelse Veloclub1.12B

Wedstrijden 12/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
Ronde van Oost-VlaanderenOORGANISAATIE RVOV2.13 U23 IC 2 NAT
DadizeleWDeizelse Veloclub1.14.3
VeernemWWielercomité Beernem1.12B

Wedstrijden 13/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
RONDE VAN OOST-VLAANDERENOORGANISATIE RVOV2.13 U23 IC 2 NAT

Wedstrijden 14/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
MOORSLEDEWSportcomiteit Moorslede1.12B
Ronde van Oost-VlaanderenOORGANISATIE RVOV2.13 U23 IC 2 NAT
HaasdonkOWielervrienden Haasdonk1.15A

Wedstrijden 15/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
LauweWKVCSH Rekkem1.14.3
Sint Lambrechts HerkLBW.C. De Bosuil1.14.3
BottelareOBottelare Sportief1.12B
Flanders Ladies ClassicOSint-KatrienwheelWE 1.2
Ronde van Oost-VlaanderenOOrganisatie RVOV2.13 U23 IC 2 NAT
Kerkom Bij St-TruidenLBVC Gele Wimpel Kerkom-Sint Truiden1.17.3

Wedstrijden 16/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
GP Beerens ADe ster van Aartselaar1.2 DAMES
GP Beerens ADe ster van AartselaarU17
Ronde van Oost-VlaanderenOOrganisatie RVOV2.13 U23 IC 2 NAT
Overmere-BerlareODe Donkvrienden1.14.3
HaasdonkOWielervrienden Haasdonk1.17.3 en Gentlemen
GrammeneORecht voor allen Deinze1.15A

Wedstrijden 17/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
MOORSLEDEWSportcomiteit Moorslede1.12B

Wedstrijden 18/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
AFFLIGEMB/PISTEMEETING
OMLOOP VAN DE GRENSSTREEKWKVC VLUG EN VRIJ WERVIKIC 1.12.2 BVB
WERVIKWKVC VLUG EN VRIJ WERVIK1.18
Evergem-WippelgemODe Kruiskensvrienden1.12B
GP Stad ZottegemOME 1.1

Wedstrijden 20/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
WEST-VLAANDEREN CYCLNG TOURW/IC 2.17

Wedstrijden 21/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
KortrijkWVZW KORTRIJK KOERSEELITE CRIT
WEST-VLAANDEREN CYCLNG TOURW/IC 2.17

Wedstrijden 22/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
KALFORT - PUURS-ST.AMANDSAWielerorganisatie Den Aspot1.14.3 Juniores
Omloop Mandel-Leie-Schelde WVZW Sportverbond MeulebekeELITE IND
West-Vlaanderen Cycling TOurW/IC 2.17
Overmere-BerlareODe Donkvrienden1.17.3 en 1.14.3
HaasdonkOWielervrienden Haasdonk1.14.3
VinktORecht Voor Allen Deinze1.12B

Wedstrijden 23/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
KALFORT - PUURS-ST.AMANDSAWielerorganisatie Den Aspot1.15 NAT DAMES
West-Vlaanderen Cycling TourW/IC 2.17
WondelgemOWC Arnold Standaert - Wondelgem1.12B
OostendeWKVC NoordzeemeeuwBMX
StasegemWKWC Nut en vermaak Stasegem VZW1.12B

Wedstrijden 25/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
AFFLIGEMB/PISTEMEETING

Wedstrijden 26/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
Memorial Danny JonckheereWWIELERCLUB DE MOSQUITOS OUDENBURGIC 1.12
BAARDEGEMOWsc Baardegem Sportief1.14.3
BAARDEGEMOWsc Baardegem Sportief1.17.3

Wedstrijden 27/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
BAARDEGEMOWsc Baardegem Sportief1.12B

Wedstrijden 29/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
RIJKEVORSELAVZW Rijkevorsel Leeft1.17.3
RIJKEVORSELAVZW Rijkevorsel LeeftGENTL
NEDERHASSELTOWielervrienden Nederhasselt1.15A
MARKEWWielerclub Marke Clochet VZW1.12B
BAARDEGEMOWsc Baardegem SportiefGENTL
BAARDEGEMOWsc Baardegem SportiefU12

Wedstrijden 30/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
NEDERHASSELTOWielervrienden NederhasseltIC 1.17 BVB
ZwevezeleWKoninklijk Sportcomité Zwevezele VZW1.14 en 1.17
Zottegem-ErwetegemOWielerorganisatie Erwetegem1.16
Mal-TongerenLBHet Blinkend Wiel Mal1.14.3
BeernemWWielercomité BeernemU12 + U15

Wedstrijden 31/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
Zottegem-ErwetegemOWielerorganisatie Erwetegem1.15A

Wedstrijden 04/09/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
Beveren-LeieWSport na Arbeid1.12B

Wedstrijden 06/09/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
GistelWKoninklijke Sportclub Gistel VZWU12 / U15
Sint-Maria-OudenhoveOWielerorganisatie Erwetegem1.15A

Wedstrijden 08/09/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
BrasschaatAInternational GamesFUN
Sportoase N8 van BRASSCHAATAInternational GamesEL CRIT

Wedstrijden 10/09/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
IZEGEMWSint-Jans Wielervrienden KachtemELITE IND

Wedstrijden 11/09/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
IZEGEMWSint-Jans Wielervrienden Kachtem1.12B

Wedstrijden 12/09/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
DESSELGEMWKVC De Leiezonen Desselgem1.17
KEMMELWWielerclub De Doortrappers1.13 IC2

Wedstrijden 13/09/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
MONTENAKENLBWC Stepsvrienden1.17.3
HeuleW1.12B

Wedstrijden 15/09/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
MEM BRIEK SCHOTTE - DESSELGEMWKVC De Leiezonen DesselgemELITE IND

Wedstrijden 18/09/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
RoeselareWVZW Gardeboefeesten / VC Hoger Op1.12
KoolskampWFeest- en sportcomité Koolskamp VZWME 1.1

Wedstrijden 19/09/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
WENDUINEWWielerclub Bruynvis Wenduine VZW1.15A
SLEIDINGEOKon. Sleins Wielercomité1.12B
GEEL-WINKELOMHEIDELBKWSC Winkelomheide 1.14.3 en 1.17.3
RuiseledeW/1.12B en 1.17.3
PittemWPittem Koerst1.17.3

Wedstrijden 20/09/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
GEEL-WINKELOMHEIDELBKWSC Winkelomheide U15
Nieuwerkerken-AalstOWielervrienden Van Eyck Sport1.15
TiegemWWielerclub De Bergklimmers Tiegem VZW1.17

Wedstrijden 02/10/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
ZwevezeleWKoninklijk Sportcomité Zwevezele VZWEL IND

Wedstrijden 05/10/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
OostrozebekeWKON. Wielerclub Sporting OostrozebekeElite IND

Wedstrijden 15/10/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
ArdooieWKermiscrossers ArdooieVeld