Corona - Overzicht afgelaste wedstrijden

Op deze pagina geven we het volledige overzicht weer van afgelaste wedstrijden omwille van het Coronavirus.

Wedstrijden 09/04/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
BELLEGEMWWIELERCLUB KSV BELLEGEM VZW1.12A

Wedstrijden 10/04/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
STER VAN ZUID-LIMBURGLBHET VLIEGEND WIEL - BORLOIC2.14
HEIST OP DEN BERG (ZONDERSCHOT)AK.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.1.12B

Wedstrijden 11/04/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
STER VAN ZUID-LIMBURGLBHET VLIEGEND WIEL - BORLOIC2.14
NIEUWKERKEN WAASOWC GEMEENTEBEL.- NIEUWKERKEN-WAASGENTL
ERPE-MERE BURSTOBAMBRUGGE SPORTIEF1.17.3
BACHTE-MARIA-LEERNEODE WERKENDE WIELERVRIENDEN - BACHTE1.14.3
BILZEN MOPERTINGENLBDE LUSTIGE TRAPPERS - MOPERTINGENGENTL
BILZEN MOPERTINGENLBHET VLIEGEND WIEL - BORLO1.17.3
LANDENBWIELERVRIENDEN DE OUDE SMIS1.15A
LANDENBWIELERVRIENDEN DE OUDE SMIS1.17.3
LANDENBWIELERVRIENDEN DE OUDE SMIS1.16
ZANDVOORDE - ZONNEBEKEWKVC VLUG EN STERK BESELARE1.17.3
TORHOUTWKSC DOOR EENDRACHT STERK TORHOUT1.12A
KROMBEKE - POPERINGEWWKS WIELERVRIENDEN KROMBEKE SPORTIEFASP
RONDE VAN VLAANDEREN U23ORIAMU231.2

Wedstrijden 12/04/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
STER VAN ZUID-LIMBURGLBHET VLIEGEND WIEL - BORLOIC2.14
VELDEGEMWKON. WIELERCLUB VELOSPORT VELDEGEM1.16
VELDEGEMWKON. WIELERCLUB VELOSPORT VELDEGEM1.17.3
RAMSEL HERSELTAK.W.S.C. HET VLIEGEND WIEL RAMSEL VZWASP
BACHTE-MARIA-LEERNEODE WERKENDE WIELERVRIENDEN - BACHTE1.17.3
GP DE PRESIDENT - OUDENAARDEOASFRA RACING TEAM1.15A
ERPEOFONTEINTJESVRIENDEN - ERPE1.12B
POLLAREODE SINT-KRISTOFFEL VRIENDEN1.17.3
TIELTWKONINKLIJKE TIELTSE SPORTCLUB VZW1.14.3

Wedstrijden 13/04/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
STER VAN ZUID-LIMBURGLBHET VLIEGEND WIEL - BORLOIC2.14
HERZELEOKWC Jong en Moedig Herzele1.16 Meisjes IND/Jun.+U17
HERZELEOKWC Jong en Moedig Herzele1.14.3 Juniores
LEDEGEMWNoorden Sterk Ledegem1.17.3 U17 (Open Omloop)
LIEVEGEM (WAARSCHOOT)OGEM.FEESTKOMMISSIE-WAARSCHOOT1.14.3
LIEVEGEM (WAARSCHOOT)OGEM.FEESTKOMMISSIE-WAARSCHOOT1.17.3
NIEUWKERKEN WAASOWC GEMEENTEBEL.- NIEUWKERKEN-WAAS1.12B
RETIEAKON. WIELERCLUB DE ZONNESTRAAL RETIE1.17.3
BORLOAHET VLIEGEND WIEL - BORLO1.17.3
RUISELEDEWVELOCLUB RUISELEDE SPORTIEFGENTL
RUISELEDEWVELOCLUB RUISELEDE SPORTIEFPHK1
MOORSLEDE-VIERKAVENWSPORTVERENIGING SLYPS SPRINT MOORSLEDE1.12A
ZWEVEZELEWKONINKLIJK SPORTCOMITE ZWEVEZELE VZW1.12A
HANDZAMEWSPORT & NERING HANDZAMEASP
HANDZAMEWSPORT & NERING HANDZAMEMINAFW
WESTKERKE OUDENBURGWTEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE1.14.3

Wedstrijden 14/04/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
HAKENDOVERBWSC BROEDERCLUB HAKENDOVER1.12B

Wedstrijden 15/04/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
BRABANTSE PIJLBWSC RODE SPORTIEFME1.HC
BRABANTSE PIJLBPAJOT SPORTSWE1.1

Wedstrijden 16/04/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
RUDDERVOORDE BALIEBRUGGEWAPEGEM SPORTIEF RUDDERVOORDE VZWTR

Wedstrijden 17/04/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
RUDDERVOORDE BALIEBRUGGEWAPEGEM SPORTIEF RUDDERVOORDE VZWTR

Wedstrijden 18/04/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
BELLEGEMWWIELERCLUB KSV BELLEGEM VZWASP
OOSTENDEWBEACHBIKERSPA
BEERNEMWWIELERCOMITE BEERNEM1.16
OOSTENDEWBEACHBIKERSMBK
GELUVELDWVC GELUVELD KOERSE / KOERSKOMITEIT ´T HOEKSKE1.14.3
GELUVELDWVC GELUVELD KOERSE / KOERSKOMITEIT ´T HOEKSKE1.17.3
BERLAREODE DONKVRIENDEN1.17.3
OTTERGEMOVZW WIELERJEUGDTEAM HERZELEASP
LEOPOLDSBURGLBSPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURGTR
HAKENDOVERBWSC BROEDERCLUB HAKENDOVER1.17.3
OUD-HEVERLEEBWIELERCLUB DE MEERDAALSPURTERS VZW1.14.3
MOL HESSIEAKON. BALEN B.C. V.Z.W.1.17.3
MOL HESSIEAKON. BALEN B.C. V.Z.W.GENTL
BOOISCHOTABOOISCHOTSE PEDAALRIDDERS1.14.3
BOOISCHOTABOOISCHOTSE PEDAALRIDDERS1.17.3

Wedstrijden 19/04/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
RETIE - SCHOONBROEKAKON. WIELERCLUB DE ZONNESTRAAL RETIE1.14.3
WESTERLOAKON. BALEN B.C. V.Z.W.ASP
RUMSTAKOERSCOMITÉ GILDENHUIS REET1.12B
RUMSTAKOERSCOMITÉ GILDENHUIS REETGENTL
WEMMELBVZW WIELERCL. SPORTVR. V/T KAPEL. WEMMELASP
LINDEN-LUBBEEKBWSC DE LINDENSE WIELERVRIENDEN - LINDEN1.12B
IDDERGEMBWIELERCOMITÉ IDDERGEMGENTL
IDDERGEMBWIELERCOMITÉ IDDERGEM1.15A
WIEZE-LEBBEKEBVELOCLUB HERLEVING WIEZEEL1.12BVB
MERELBEKEOFEEST & SPORTCOMITE KWENENBOS1.12B
MERELBEKEOFEEST & SPORTCOMITE KWENENBOS1.17.3
PEER (FLANDERS CUP)LBPEER BMX VZWPA
PEERLBPEER BMX VZWBMX
GP TOMBROEK ROLLEGEMWTOMBROEK KOERSE1.13IC1RS
OOSTENDEWBEACHBIKERSMBFC
VLISSEGEMWKVC DUINENSPRINTERS BREDENE VZW1.14.3
BESELARE-ZONNEBEKEWKVC VLUG EN STERK BESELARE1.12K
BESELARE-ZONNEBEKEWKVC VLUG EN STERK BESELARE1.12B

Wedstrijden 23/04/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
GENTOTHE BMX-STARS VZWPA

Wedstrijden 25/04/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
ZELEOVA-CYCLING TEAM ZELE VZW1.12A
E3 BINCKBANK CLASSIC JUNIORENWKONINKLIJKE WIELERCLUB HAND IN HAND HARELBEKE VZWMJ1.1
HARELBEKEWKONINKLIJKE WIELERCLUB HAND IN HAND HARELBEKE VZW1.17.3
TOLLEMBEEKBWIELERCLUB TOLLEMBEEK SPORTIEF1.14.3
ROTSELAARBWC HET VLIEGEND WIEL ROTSELAAR1.14.3
BEVERLO (KVB JEUGD C - 4DE RONDE)LBCYCLOBAL CLUB HET ZWARTE GOUD - BERINGENINDOOR
WECHELDERZANDELBINDIVIDUEELGENTL
HERENTHOUTAHERENTHOUTSE WSC1.14.3
HERENTHOUTAHERENTHOUTSE WSC1.17.3
POPERINGEWKWC BERGDAL RENINGELST VZWTR
BRUGGE-DUDZELEWHOOP DER RENNERS DUDZELE VZW1.12B
DADIZELEWDE DEIZELSE VELOCLUB DADIZELE1.17.3
GULLEGEMWDE KONINKLIJKE VERENIGDE SPORTVRIENDEN1.15B
GULLEGEMWDE KONINKLIJKE VERENIGDE SPORTVRIENDEN1.14.3

Wedstrijden 26/04/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
SINT-JORISWWIELERCOMITE BEERNEM1.14.3
BRECHTAW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.ASP
BRECHTAW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.MINAFW
BRECHTAW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.PA
HEUSDEN- ZOLDER(EVERSEL)LBBERG-OP EVERSEL - HEUSDEN VZWASP
HEUSDEN- ZOLDER(EVERSEL)LBBERG-OP EVERSEL - HEUSDEN VZWMINAFW
NIEUWRODEBWIELERVRIENDEN NIEUWRODE1.12C
101E GROTE PRIJS AFFLIGEMBWSC DR.TISTAERTVRIENDEN - AFFLIGEMEL1.12.1
HAASRODEBWTC NATUURVRIENDEN HAASRODE VZW1.17.3
MOLENSTEDEBWIELERVRIENDEN MOLENSTEDE1.14.3
BRUGGE SINT-PIETERSWKONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZWMINAFW
BRUGGE SINT-PIETERSWKONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZWASP
HAMME-ZOGGEOVISTAMEDIA HAMME1.14.3
HAMME-ZOGGEOVISTAMEDIA HAMME1.17.3
WORTEGEM-PETEGEMKON. WIELERCLUB SPORTVEREEN1.15A
GENT (KAMPIOENSCHAP VAN BELGIË)OK.W.C. SPORT NA ARBEID-GENT VZWINDOOR
KLUISBERGEN ZULZEKEOKONINKLIJKE WIELERCLUB DE SCHELDETRAPPERS KLUISBERGEN1.14.3
KOERSEL - BERINGENLBWIELERCLUB "KOERSEL"1.12B
KOERSEL - BERINGENLBWIELERCLUB "KOERSEL"1.14.3
MALDEGEMOKON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELAREASP
MALDEGEMOKON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELAREMINAFW

Wedstrijden 29/04/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
HERNEBDE MARKSPURTERS - HERNE1.15A
HERNEBDE MARKSPURTERS - HERNE1.12B

Wedstrijden 01/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
KORTESSEMLBWC SPORT EN VERMAAK - KORTESSEM1.14.3 Juniores (Open omloop
ZILLEBEKEWVZW WIELERCLUB ST. PIETERSVRIENDENU15
ZILLEBEKEWVZW WIELERCLUB ST. PIETERSVRIENDENU12
ZUIENKERKEWSHIFTING GEARSFUNWEDSTRIJD
BORLOLRECHT VOOR ALLEN-DEINZEBK TTT
MEIGEMORECHT VOOR ALLEN-DEINZE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
MERCHTEMBW.C. DE REEDIJK MERCHTEM1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
VELDEGEMWKON. WIELERCLUB VELOSPORT VELDEGEM1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
BERLAREODE DONKVRIENDEN1.14.3 Juniores (Open omloop)
DUISBURG-TERVURENBWSC DE VERENIGDE SPORTVRIENDEN-EIZER1.14.3 Juniores (Open omloop)
HOBOKENAW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.1.14.3 Juniores (Afwachtingswedstrijd (Open omloop))
NINOVEOWIELERCLUB DE REDDING1.14.3 Juniores (Gesloten omloop)
LENDELEDEWKON. VELOCLUB LENDELEDE SPORT VZW1.17.3 U17 (Open Omloop)
NINOVEOWIELERCLUB DE REDDING1.17.3 U17 (Afwachtingswedstrijd (gesloten omloop))
RAMSEL HERSELTAK.W.S.C. HET VLIEGEND WIEL RAMSEL VZW1.17.3 U17 (Open Omloop)
ZOTTEGEM-ERWETEGEMOWIELERORGANISATIE ERWETEGEM1.17.3 U17 (Open Omloop)
BEVERENOWAOD1.18 Elite3/Masters (Reeksen - WAOD)
TIELTWKONINKLIJKE TIELTSE SPORTCLUB VZWFUNwedstrijd (Gentlemen) (Afwachtingswedstrijd)
TIELTWKONINKLIJKE TIELTSE SPORTCLUB VZWFUNwedstrijd (Gentlemen) (Club)
ZOTTEGEM - ERWETEGEMOWIELERORGANISATIE ERWETEGEMFUNwedstrijd (Gentlemen) (Afwachtingswedstrijd)
GENT (PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP)OK.W.C. SPORT NA ARBEID-GENT VZWINDOOR (Kunstwielrijden (Nationaal))
TIELTWKONINKLIJKE TIELTSE SPORTCLUB VZWPromotionele activiteit (Initiatie op wedstrijd / Weg)
DENDERHOUTEMOATOM KOERSTU12 (-)
BETEKOMBYOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLEU12 (afwachtingsproef bij U15) (-)
BETEKOMBYOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLEU15 (-)

Wedstrijden 02/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
ONZE LIEVE VROUW WAVERAWIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.1.12A - ind.reg.wed.(120-140 km) Elite2/U23/BCP (Afwachtingswedstrijd (Prov.Kampioenschap))
AALBEKEWKONINKLIJKE SPORTCLUB AALBEKE1.17.3 U17 (Open Omloop)
PEIZEGEM-MERCHTEMBWIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT1.17.3 U17 (Open Omloop)
SINAAIOKON.SPORT EN FEESTKOMITEE DUIZENDAPPELS - SINAAI1.17.3 U17 (Open Omloop)
WONTERGEMOWAOD1.18 Elite3/Masters (Reeksen - WAOD)
HEUSDEN-ZOLDER (G-WEDSTRIJD)LBPARANTEE-CLUBFUNwedstrijd (Gentlemen) (Club)
SINAAIOKON.SPORT EN FEESTKOMITEE DUIZENDAPPELS - SINAAIFUNwedstrijd (Gentlemen) (Afwachtingswedstrijd)
GENK (1STE AFDELING 2DE RONDE)LBCYCLOBAL GENK 68INDOOR (Cyclo-Bal (Nationaal))
KRUISHOUTEMOWC SPORTCOMITE - KRUISHOUTEMU15 (-)

Wedstrijden 03/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
GALMAARDENBWIELERCLUB GALMAARDEN SPORTIEF1.12A - ind.reg.wed.(120-140 km) Elite2/U23/BCP (Provinciaal Kampioenschap)
GRUITRODELBINDIVIDUEEL1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
HEULEWKONINKLIJK SPORTKOMITEE HEULE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
ZELZATEOK.W.C. RUST ROEST - ZELZATE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Provinciaal Kampioenschap)
PITTEMWPITTEM KOERST1.13 A - U23 (120-140 km) (Provinciaal Kampioenschap)
KRUISHOUTEMOWC SPORTCOMITE - KRUISHOUTEM1.14.3 Juniores (Open omloop)
WIJERLBHET VLIEGEND WIEL WIJER1.14.3 Juniores (Open omloop)
KROMBEKE - POPERINGEWWKS WIELERVRIENDEN KROMBEKE SPORTIEF1.17.3 U17 (Open Omloop)
KRUISHOUTEMOWC SPORTCOMITE - KRUISHOUTEM1.17.3 U17 (Afwachtingswedstrijd (open omloop))
ROSMEER BILZENLBWIELER-EN SUPPORTERSCLUB ROSMEER1.17.3 U17 (Open Omloop)
BAVIKHOVEWVZW DE NIEUWE VELOVRIENDENFUNwedstrijd (Gentlemen) (Afwachtingswedstrijd)
ARENDONKAK.S.V. SPORT & STEUN V.Z.W. ARENDONKPersonen met een handicap - klasse 1 - P1 (Wegwedstrijd)
ARENDONKAK.S.V. SPORT & STEUN V.Z.W. ARENDONKU12 (afwachtingsproef bij U15) (-)
RENINGELSTWWIELERTEAM IEPERU12 (afwachtingsproef bij U15) (-)
VLEZENBEEK (ST PIETERS LEEUW)BROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZWU12 (afwachtingsproef bij U15) (-)
ARENDONKAK.S.V. SPORT & STEUN V.Z.W. ARENDONKU15 (-)
RENINGELSTWWIELERTEAM IEPERU15 (-)
VLEZENBEEK (ST PIETERS LEEUW)BROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZWU15 (-)

Wedstrijden 04/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
SINAAIOKON.SPORT EN FEESTKOMITEE DUIZENDAPPELS - SINAAI1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)

Wedstrijden 05/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
HOOGLEDEWKWC DE YZERZONEN HOOGLEDE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
BEVERENOWAOD1.18 Elite3/Masters (Reeksen - WAOD)

Wedstrijden 06/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
BEVEREN-WAASOC.H.W. - BEVEREN-WAAS1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)

Wedstrijden 07/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
STOK -KORTENAKENBDE VRIJE SPORTMAN-STOK-KORTENAKEN1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)

Wedstrijden 08/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
PUIVELDEOVZW ALBERTSVRIENDEN1.15A - DAMES ELITE
WEZEMAALBWC HET VLIEGEND WIEL ROTSELAARFUNwedstrijd (Gentlemen) (Club)

Wedstrijden 09/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
HELCHTERENATROFEE MAARTEN WYNANTS1.17.3
HELCHTERENATROFEE MAARTEN WYNANTSFUN
WILRIJKAWIELERCENTRUM ANTWERPEN VZWPISTE
PUIVELDEOVZW ALBERTSVRIENDENU23/ELITE 2
ASSEBROEKWWIELERCOMITE BEERNEM1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
KOOIGEMWKONINKLIJKE WIELERCLUB SPORT EN NERING KOOIGEM1.14.3 Juniores (Open omloop)
LANDENBWIELERVRIENDEN DE OUDE SMIS1.14.3 Juniores (Open omloop)
LOMMEL - LUTLOMMELLBWSC HOGER OP - LUTLOMMEL1.14.3 Juniores (Open omloop)
NOKERE - STANZA DIE MAKING YOUNG LADIES TOUROKDM-PACK CYCLING TEAM1.16J Meisjes Juniores (IND / Open omloop)
NOKERE - STANZA DIE MAKING YOUNG LADIES TOUROKDM-PACK CYCLING TEAM1.16N Meisjes U17 (Afwachtingswedstrijd (open omloop))
WOUBRECHTEGEMOWIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM1.17.3 U17 (Open Omloop)
WOUBRECHTEGEMOWIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM1.17.3 U17 (Open Omloop)
KNESSELAREOKON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELAREU12 (afwachtingsproef bij U15) (-)
KNESSELAREOKON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELAREU15 (-)

Wedstrijden 10/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
GP JUUL MARINUS ZANDHOVENAVZW DE RAPPE SPURTBVB Elite/U23
HELCHTERENATROFEE MAARTEN WYNANTSELITE IND.
HELCHTERENATROFEE MAARTEN WYNANTSWOMEN ELITE 1.1
ARDOOIEWJONG EN MOEDIG ARDOOIE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
VILVOORDEBCYCLING SUPPORT TEAM VZW1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
SCHOTENAW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.1.12C - Ind.reg.wed. (Elite3/B.Elite2/B.U23) (Open omloop)
MAL-TONGERENLBHET BLINKEND WIEL MAL1.14.3 Juniores (Open omloop)
TORHOUTWWIELERCLUB ROZEVELDVRIENDEN TORHOUT1.14.3 Juniores (Open omloop)
DE PANNEWKONINKLIJKE VELOCLUB PANNE SPORTIEF1.17.3 U17 (Provinciaal Kampioenschap)
HEIDE-LINTERBKONINKLIJKE WIELERCLUB HEIDE SPORTIEF NEERLINTER1.17.3 U17 (Provinciaal Kampioenschap)
HALLEBBMX - HALLEBMX (Flanders Cup)
DENDERMONDE (G-WEDSTRIJD)OPARANTEE-CLUBFUNwedstrijd (Gentlemen) (Club)
SCHOTENAW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.FUNwedstrijd (Gentlemen) (Afwachtingswedstrijd)
GENT (KAMPIOENSCHAP V BELGIË JEUGD A EN B)OK.W.C. SPORT NA ARBEID-GENT VZWINDOOR (Cyclo-Bal (Nationaal))
TIELT (WIELERBELEVINGSDAG)WKONINKLIJKE TIELTSE SPORTCLUB VZWPromotionele activiteit (niet-aangeslotenen / Weg)
TIELTWKONINKLIJKE TIELTSE SPORTCLUB VZWU12 (afwachtingsproef bij U15) (-)
SINT-JORIS-WEERT (OUD-HEVERLEE)BWIELERCLUB DE MEERDAALSPURTERS VZWU15 (-)
TIELTWKONINKLIJKE TIELTSE SPORTCLUB VZWU15 (-)

Wedstrijden 11/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
PUIVELDEOVZW ALBERTSVRIENDENU23/ELITE 2

Wedstrijden 12/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
LOMMEL - LUTLOMMELLBWSC HOGER OP - LUTLOMMEL1.12A - ind.reg.wed.(120-140 km) Elite2/U23/BCP (Open omloop)
AALBEKEWKONINKLIJKE SPORTCLUB AALBEKE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)

Wedstrijden 13/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
PUIVELDEOVZW ALBERTSVRIENDENELITE INDIVIDUEEL

Wedstrijden 16/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
WILRIJKAWIELERCENTRUM ANTWERPEN VZWPISTE
ROESELARE WIJK DE RUITERWWC DE RUITERVRIENDEN ROESELARE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
DE HAAN - VOSSESLAGWW.O. HEIETRAPPERS1.14.3 Juniores (Provinciaal Kampioenschap)
NIEUWRODEBHOGER OP NIEUWRODE-HOLSBEEK1.17.3 U17 (Open Omloop)
STEENDORPOVZW WIELERBELANGEN TEMSE1.17.3 U17 (Afwachtingswedstrijd (open omloop))
BEVERLO (KVB 2DE AFDELING - 3DE RONDE)LBCYCLOBAL CLUB HET ZWARTE GOUD - BERINGENINDOOR (Cyclo-Bal (Nationaal))
MOERBEKE-WAASODE BOSBIKERS MOERBEKE WAASMountainbike Kids Series (cross country (XCO))
MOERBEKE-WAASODE BOSBIKERS MOERBEKE WAASPromotionele activiteit (niet-aangeslotenen / Mountainbike)
POLLARE TROFEE OOST-VLAANDERENO1.13 IC2

Wedstrijden 17/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
VORSELAARA1.17 TOPC
MALDEGEMOBK PARACYCLING (WEG°
LENDELEDEWKON. VELOCLUB LENDELEDE SPORT VZW1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
MALEIZEN-OVERIJSEBWSC MALEIZEN - OVERIJSE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
SINT MARTENS BODEGEMBWIELERCLUB BODEGEM SPORTIEF1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
HERNE-HERFELINGENBSMURFEN - HERFELINGEN1.14.3 Juniores (Provinciaal Kampioenschap)
RETIE - SCHOONBROEKAKON. WIELERCLUB DE ZONNESTRAAL RETIE1.14.3 Juniores (Open omloop)
WAARSCHOOT-LIEVEGEMOORGANISATIECOM. GR.PRIJS J. DE MUYNCK1.14.3 Juniores (Provinciaal Kampioenschap)
HOELEDENBWIELERCLUB DE SNELLE SPURTERS HOELEDEN VZW1.17.3 U17 (Open Omloop)
VLISSEGEMWKVC DUINENSPRINTERS BREDENE VZW1.17.3 U17 (Open Omloop)
EVERBERGBWTC O.A.FUNwedstrijd (Gentlemen) (Afwachtingswedstrijd)
MALDEGEMOCYCLING 4 DISABILITYFUNwedstrijd (Gentlemen) (Afwachtingswedstrijd)
MALDEGEMOCYCLING 4 DISABILITYFUNwedstrijd (Gentlemen) (Club)
NIELAKON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOMFUNwedstrijd (Gentlemen) (Afwachtingswedstrijd)
WIJNEGEM (TOER DE TOERIST)AVLIEGEND WIELFUNwedstrijd (Gentlemen) (Club)
MOERBEKE-WAASODE BOSBIKERS MOERBEKE WAASMountainbike Flanders XCO Series (cross country (XCO))
GLABBEEKBCYCLING TEAM GLABBEEKU12 (Afwachtingswedstrijd)
VELDEGEMWKON. WIELERCLUB VELOSPORT VELDEGEMU12 (afwachtingsproef bij U15) (-)
GLABBEEKBCYCLING TEAM GLABBEEKU15 (-)
VELDEGEMWKON. WIELERCLUB VELOSPORT VELDEGEMU15 (-)

Wedstrijden 18/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUB CATEGORIE
EVERGEMOWC WIE RIJDT ER MEE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)

Wedstrijden 21/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
PARAPANNE CYCLING DAYSWG-WIELRENNEN C1
HALLE - BUIZINGENBWIELERCLUB BUIZINGEN SPORTIEF1.12A - ind.reg.wed.(120-140 km) Elite2/U23/BCP (Open omloop)
KUMTICHBWSC ST GILLIS KUMTICH - TIENEN1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
LIERDE - SINT-MARTENS-LIERDEOVC DE MOEDIGE WIELRIJDERS DEFTINGE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
OORDEGEMOSPORT EN NERING OORDEGEM1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
WIELSBEKEWSPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
HARELBEKEWKWC DE BAANBREKERS HARELBEKE1.14.3 Juniores (Open omloop)
SINT MARTENS BODEGEMBWIELERCLUB BODEGEM SPORTIEF1.14.3 Juniores (Open omloop)
SLEIDINGEOKON. SLEINS WIELERCOMITE1.14.3 Juniores (Open omloop)
HERK-DE-STADLBSPORTVRIENDEN - HERK-DE-STAD1.17.3 U17 (Open Omloop)
LAARNEODE ALBERTSVRIENDEN1.17.3 U17 (Kampioenschap van Vlaanderen)
SLEIDINGEOKON. SLEINS WIELERCOMITE1.17.3 U17 (Afwachtingswedstrijd (open omloop))
ZWEVEGEM KREUPELWVELOCLUB DE SPORTVRIENDEN HEESTERT1.17.3 U17 (Open Omloop)
HOBOKENAW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.U12 (afwachtingsproef bij U15) (-)
LUBBEEKBWSC DE LINDENSE WIELERVRIENDEN - LINDENU12 (afwachtingsproef bij U15) (-)
HOBOKENAW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.U15 (-)
LEDEGEMWVZW KWSC MENENU15 (-)
LUBBEEKBWSC DE LINDENSE WIELERVRIENDEN - LINDENU15 (-)
MEREODWARS DOOR DE VLAAMSE ARDENNEN VZWU15 (-)

Wedstrijden 22/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
GERAARDSBERGEN-MOERBEKEOSPORTVERBOND GERAARDSBERGEN1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
RONDE VAN HASPENGOUW - ZEPPERENBE.C.W.1.18 Elite3/Masters (Open omloop)

Wedstrijden 23/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
LIEVEGEM-ZOMERGEMOK.W.C. DE SPORTVRIENDEN - LIEVEGEM-ZOMERGEM1.17.3 U17 (Open Omloop)
OOSTNIEUWKERKEWKWC DE MEULEBROEKRIJDERS OOSTNIEUWKERKE1.17.3 U17 (Open Omloop)
RONDE VAN HASPENGOUW - BEVINGEN - ST TRUIDENBE.C.W.1.18 Elite3/Masters (Open omloop)
RONDE VAN HASPENGOUW - KERKOMBE.C.W.1.18 Elite3/Masters (Afwachtingswedstrijd (open omloop))
ROESELAREWKROTTEGEMSE RANSELSFUNwedstrijd (Gentlemen) (Club)
LEDEGEMWKOERSKOMITEE LEDEGEMU12 (-)
MOENWVELOCLUB DE SPORTVRIENDEN HEESTERTU15 (-)

Wedstrijden 24/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
KOTEM-MAASMECHELENLBSPORT EN VERMAAK KOTEM1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
TIELTWKONINKLIJKE TIELTSE SPORTCLUB VZW1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
BK DAMES JUNIORESWGEMEENTE MIDDELKERKE1.14.3 Juniores (Belgisch Kampioenschap)
BK JUNIORES MIDDELKERKEWGEMEENTE MIDDELKERKE1.14.3 Juniores (Belgisch Kampioenschap)
HOELEDENBWIELERCLUB DE SNELLE SPURTERS HOELEDEN VZW1.14.3 Juniores (Open omloop)
ROESELAREWKROTTEGEMSE RANSELS1.17.3 U17 (Open Omloop)
RONDE VAN HASPENGOUW - RUMMENBE.C.W.1.18 Elite3/Masters (Open omloop)
BORGLOONLBHET VLIEGEND WIEL - JESSERENU12 (afwachtingsproef bij U15) (-)
BORGLOONLBHET VLIEGEND WIEL - JESSERENU15 (-)

Wedstrijden 28/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
GENTOTHE BMX-STARS VZWPromotionele activiteit (niet-aangeslotenen / BMX)

Wedstrijden 29/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
SINAAI-WAASOKON. SPORTCOMITE GEMEENTEBELANGEN SINAAI1.12A - ind.reg.wed.(120-140 km) Elite2/U23/BCP (Open omloop)

Wedstrijden 30/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
OOSTERZELEOGEM. FEEST- EN SPORTCOMITE - OOSTERZELE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
KIELDRECHTOWSC DE POLDERVRIENDEN - KIELDRECHT1.14.3 Juniores (Open omloop)
LAUWEWLAUWE KOERSE1.17.3 U17 (Open Omloop)
LUMMENLBVZW RAP EN KNAP SCHALBROEK LUMMEN1.17.3 U17 (Open Omloop)
SINAAI-WAASOKON. SPORTCOMITE GEMEENTEBELANGEN SINAAI1.17.3 U17 (Open Omloop)
OOSTERZELEOGEM. FEEST- EN SPORTCOMITE - OOSTERZELEFUNwedstrijd (Gentlemen) (Afwachtingswedstrijd)
OOSTERZELEOGEM. FEEST- EN SPORTCOMITE - OOSTERZELEFUNwedstrijd (Gentlemen) (Afwachtingswedstrijd)
BEVERLO (PINKSTERTORNOOI ELITE)LBCYCLOBAL CLUB HET ZWARTE GOUD - BERINGENINDOOR (Cyclo-Bal (Internat.))
MERELBEKE (22STE EREPRIJS ERNEST VAN DER HAEGHEN)OWC ARNOLD STANDAERT - WONDELGEMINDOOR (Kunstwielrijden (Internat.))
RUMBEKEWDE MANEBLUSSERS RUMBEKEU15 (-)

Wedstrijden 31/05/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
TEMSEOWielerbelangen TemseU17
SINAAI-WAASOKON. SPORTCOMITE GEMEENTEBELANGEN SINAAI1.12A - ind.reg.wed.(120-140 km) Elite2/U23/BCP (Open omloop)
LAUWEWLAUWE KOERSE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
BERLAREOWIELERCOMITÉ BERLARE1.14.3 Juniores (Open omloop)
HARINGEWWIELERCLUB HARINGE SPORTIEF1.14.3 Juniores (Open omloop)
RAMSEL HERSELTAK.W.S.C. HET VLIEGEND WIEL RAMSEL VZW1.14.3 Juniores (Open omloop)
SINT-KORNELIS-HOREBEKEOWK BROEKESTRAAT - SINT-MARIA-HOREBEKE1.17.3 U17 (Open Omloop)
STEKENEONERING DOOR SPORT & STEUN - STEKENE VZW1.17.3 U17 (Open Omloop)
BEVERLO (PINKSTERTORNOOI ELITE)LBCYCLOBAL CLUB HET ZWARTE GOUD - BERINGENINDOOR (Cyclo-Bal (Internat.))
GENKLBOMC MTB CLUB - OPOETERENMountainbike Flanders XCO Series (cross country (XCO))
GENKLBOMC MTB CLUB - OPOETERENMountainbike Regionaal (cross country (XCO))
STEKENEONERING DOOR SPORT & STEUN - STEKENE VZWU12 (Afwachtingswedstrijd)
VLIJTINGENLBBMX VLIJTINGENU12 (afwachtingsproef bij U15) (-)
HERENTHOUTAHERENTHOUTSE WSCU15 (-)
VLIJTINGENLBBMX VLIJTINGENU15 (-)

Wedstrijden 01/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
Stan Ockers Classic BorsbeekAVliegend Wiel VZW1.12 IC1
Stan Ockers Classic BorsbeekAVliegend Wiel VZW1.17 BVB/CdB
SINT-BAAFS-VIJVEWSINT-BAVOVRIENDEN 1.14.3
BERLAREOWIELERCOMITÉ BERLARE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
BESELARE -ZONNEBEKEWKVC VLUG EN STERK BESELARE1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
BOTTELAREOBOTTELARE SPORTIEF1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
WAREGEMWFEESTCOMITEIT DROGENBOOM1.12B - ind.reg.wed.(100-120 km) Elite2/U23/U23CP (Open omloop)
HOEGAARDEN MELDERTBOLYMPIA TIENEN1.12C - Ind.reg.wed. (Elite3/B.Elite2/B.U23) (Open omloop)
BETEKOMBYOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE1.14.3 Juniores (Open omloop)
MOORSELEWKON.SUPPORTERSCLUB GULLEGEM SPORT V.Z.W.1.17.3 U17 (Open Omloop)
BERLAREOWIELERCOMITÉ BERLAREFUNwedstrijd (Gentlemen) (Club)
GENKLBOMC MTB CLUB - OPOETERENMountainbike Kids Series (cross country (XCO))
HOOGLEDEWVELD- EN WEGRITCOMITÉ HOOGLEDE-GITSU12 (afwachtingsproef bij U15) (-)
HOOGLEDEWVELD- EN WEGRITCOMITÉ HOOGLEDE-GITSU15 (-)
LOVENDEGEMORECHT EN VRIJ - LOVENDEGEMU15 (-)

Wedstrijden 05/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
BORNEMAKON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM1.15 CRIT

Wedstrijden 06/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
GP BonheidenAWielervrienden Rijmenam VZWIC 1.14 BVB/CdB
KNOKKE-HEISTWWielerclub Vlaanderens Wiel HeistGentlemen

Wedstrijden 07/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
BonheidenAWielervrienden Rijmenam VZWIC 1.17
Mem. Ph. VanconingslooAWielervrienden Rijmenam VZWME 1.2
Dwars door de Westhoek BoezingeWKWC De SasspurtersWE 1.1
BoezingeWKWC De Sasspurters1.16
ZWIJNDRECHTAW.S.C. WILLEN IS KUNNEN BURCHT1.12B
GITSW1.12B
Deerlijk SINT-LODEWIJKWU15

Wedstrijden 22/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
ASPELAREOWielervrienden de foxen Aspelare1.12B

Wedstrijden 28/06/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
GP RIK VAN LOOY HERENTALSAGP RIK VAN LOOY VZWElite 1.12 - IC 1 NAT

Wedstrijden 03/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
SINT-MARTINUSPRIJS KONTICHAWielerclub Steeds Vooraan Kontich VZWMEN JUNIORS 2.1

Wedstrijden 04/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
SINT-MARTINUSPRIJS KONTICHAWielerclub Steeds Vooraan Kontich VZWMEN JUNIORS 2.1

Wedstrijden 04/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
HERENTHOUTAGENTL
HERENTHOUT (JEUGDINITIATIE)APA

Wedstrijden 05/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
SINT-MARTINUSPRIJS KONTICHAWielerclub Steeds Vooraan Kontich VZWMEN JUNIORS 2.1

Wedstrijden 06/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
SINT-MARTINUSPRIJS KONTICHAWielerclub Steeds Vooraan Kontich VZWMEN JUNIORS 2.1

Wedstrijden 19/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
Omloop het Nieuwsblad BoekhouteOWielervereniging Boekhoute OosteekloIC 1.14

Wedstrijden 08/07/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
HERENTHOUTA1.12B

Wedstrijden 01/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
ERPE-MERE (ERONDEGEMSE PIJL)OWE 1.2 & 1.16

Wedstrijden 09/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
LEDEGEMWKOERSKOMITEE LEDEGEM1.17.3 U17

Wedstrijden 29/08/2020

GEMEENTEPROVINCIEORGANISERENDE CLUBCATEGORIE
RIJKEVORSELA1.17.3
RIJKEVORSELGENTL