Home Nieuws

Fiets mee tijdens de Flanders 2021 Opening Ceremony

Fiets mee tijdens de Flanders 2021 Opening Ceremony

Van 18 tot 26 september komen de 2021 UCI Road World Championships naar Vlaanderen! Als federatie werken we hard mee om hier voor al onze clubs en leden één groot feest van te maken.

Op zaterdag 18 september 2021 worden de wereldkampioenschappen officieel op gang getrapt met de Flanders 2021 Opening Ceremony in Knokke-Heist. Samen met onze jeugdrenners- en clubs zullen we vanop het startpodium in Knokke-Heist het tijdritparcours richting Brugge afleggen... en dat is goed nieuws voor al onze clubs!

Alle clubs met jeugdrenners, aangesloten bij Cycling Vlaanderen, kunnen namelijk 2 sporters tussen 12 en 18 jaar (een jongen en een meisje) afvaardigen om deel te nemen aan deze Flanders 2021 Opening Ceremony. Een unieke en nooit-te-vergeten ervaring!

Als extraatje krijgt iedere club een land toegewezen dat deelneemt aan het WK wielrennen. De deelnemers krijgen een leuk landentruitje, mogen hun fiets versieren in de kleuren en sfeer van dat land en kunnen op sociale media pronken met het land dat hen werd toegewezen.

Wil jij erbij zijn? Stel dan nu jouw club kandidaat!

  • Laat ons VOOR maandag 2 augustus weten of je als club wenst deel te nemen. Vul hiervoor het online formulier in via onderstaande knop. De geselecteerde clubs zullen bekendgemaakt worden via een Facebook live-sessie.
  • Indien jouw club geselecteerd werd, bezorgen we je een tweede formulier waarop je de namen van de deelnemers kan doorgeven. Dit formulier dien je in te vullen VOOR maandag 16 augustus.

Wij duimen alvast voor een fantastisch WK, voor onze kampioenen, maar ook voor jouw club en leden! We zijn trots op onze clubs en blij dat we dit samen met jou kunnen beleven!