Home Nieuws

Week van de BMX-club

Week van de BMX-club

Nadat onze BMX-clubs in mei de trainingen konden/mochten opstarten zitten vele leden te wachten op de eerste competitie. De huidige Coronamaatregelen maken het er echter niet makkelijker op om een organisatie op poten te zetten (in augustus). De 2 Vlaamse wedstrijden die nog op de kalender stonden in augustus zijn jammer genoeg geannuleerd. Om toch wat competitie te brengen, organiseren we eind augustus een digitale BMX-battle.

De opzet van de BMX-battle is dat onze clubs in een filmpje laten zien hoe ze omgaan met de Coronamaatregelen, wat ze doen op training, of ze eventueel andere zaken doen met de clubleden, … Gewoon een filmpje dus om jullie BMX-club te promoten. We willen niet te veel afbakenen zodat onze clubs beroep kunnen doen op de creativiteit van hun leden. Clubs die graag willen meedoen, vragen we tegen 17/08 het filmpje digitaal te bezorgen aan Kristof De Baets (kristof.de.baets@cycling.vlaanderen). De makkelijkste weg is via WeTransfer. Via die weg kunnen makkelijk grote bestanden gedeeld worden.

In de week van 24/08 plaatsen we alle filmpjes online en kan er gestemd worden op het leukste filmpje. Het filmpje met de meeste stemmen wint de BMX-battle. Hoe we die stemming aanpakken hangt wat af van het aantal clubs die meedoen, maar hopen uiteraard dat iedere club meedoet. Dan kunnen we werken met een knock-out systeem tot er 2 of 3 clubs overblijven die dan de ‘finale’ spelen.

Veel succes en hopelijk tot binnenkort!